O NÁS

O nás

   

Kosher restaurace Dinitz byla otevřena v červnu 2008, kdy získala svůj první certifikát Glatt kosher.
Dinitz byla první a je stále jediná restaurace, která je pod neustálým dozorem hlavního rabbinátu České republiky. Restaurace je certifikována jako Glatt kosher, to znamená, že se jedná o masovou restauraci, nenajdete tu tak nic, co má mléčný základ. Nezoufejte si však, v jídelním lístku je pestrý výběr jak masových, tak zeleninových specialit. Menu je sestaveno na základě nejpolulárnějších pokrmů izraelské kuchyně – středomořské saláty, masové špízy na grilu, steaky .

Restaurace Dinitz je oblíbená jak u turistů, tak místní židovské komunity.

O restauraci :
- 50 - max 70 mist k sezení
- klimatizováno
- parkovací místa přímo před restaurací
- platby možné platební kartou – Maestro, Mastercard, Visa, Amex
                            - hotově v Kč, €, $, šekel

- WIFI
- jídlo s sebou

O nás

SHABBAT V Praze

Pátek + Sobota - 1490,- Kč

Páteční
slavnostní večeře je cenově nejlepší 'Shabbat večeře v Praze' - královská All Inclusive hostina v Praze - čtyřchodové menu, Víno ke kidush spolu s naším domácím Challa chlebem pro všechny hosty a neomezeně nealko drinků nebo točené pivo. Vše za pouhých 875,- Kč. 

Sobotní obědové menu také může být předobjednané v Dinitz - naš slavný Chollent v Severoafrickém stylu je pouze jednou z mnoha chodů z čtyřchodové DeLuxe královské hostiny za 765,-Kč. 


*Kvůli svatosti Shabbatu, tyto hostiny musí být objednané a zaplacené předem. Z důvodů velkého zájmu doporučujeme si místa zamluvit alespoň týden dopředu.

Na Motsai Shabbat není v Dinitz otevřeno.